مسکن

تحویل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن زاهدان به متقاضیان از مرز ۱۵۰۰ واحد فراتر رفت

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: علاوه بر پروژه های قبلی بیش از یک هزار و ۵۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن تاکنون در سایت آرمانشهر زاهدان تحویل متقاضیان گرامی شده است.

عطاء اله اکبری امروز جمعه در بازدید استاندار و جمعی از مسئولان سیستان و بلوچستان از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن زاهدان افزود: دولت سیزدهم در تامین مسکن مردم در قالب طرح نهضت ملی مسکن اهتمام ویژه ای دارد که خوشبختانه شاهد شتاب خوبی در ساخت این واحدها در این استان به ویژه در زاهدان مرکز استان هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در زاهدان در دو سایت آرمانشهر و تفتانشهر بیش از ۱۱ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در دست ساخت است که پیشرفت فیزیکی سایت آرمانشهر با ۳ هزار و ۴۶۵ واحد به بیش از ۹۰ درصد و سایت تفتان شهر با هشت هزار و ۳۱۰ واحد با گذشت ۱۰ ماه از زمان آغاز ساخت آن به حدود ۴۰ درصد رسیده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گرامی در سایت آرمانشهر واحدهای مسکونی با تمامی امکانات نظیر آب، برق، گاز و شبکه هوشمند مخابراتی تحویل متقاضیان گرامی شده است.

اکبری با اشاره به اهمیت خدمات روبنایی در سایت های طرح نهضت ملی مسکن افزود: در حال حاضر  چهار واحد آموزشی، ۲ کلانتری، ۲ مسجد و یک واحد درمانی در سایت های تفتان شهر و آرمانشهر زاهدان در دست ساخت است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه